LASFALT

TECROAD (TURKROAD) GENEL BİLGİLER

  • mukam

TecRoad® (TurkRoad®) Nedir ?

TecRoad® (TurkRoad®) “Spesiyal Kauçuk Modifiye Bitüm” çevre dostu bir asfalt kakı malzemesidir. İçerisinde atık lastikler, bitüm ve özel bir know-how malzemesi vardır.

Karışımı modifiye eder ve direkt asfalt plentinin mikserine torbasıyla ve otomatik sistemde ilave edilir. Böylelikle kullanım önemli ölçüde kolaylaşır ve daha uygun bir maliyet düzeyine ulaşılır.

TecRoad® (TurkRoad®) özel bitümü, yüksek elastomer olarak yüksek bir bağlayıcı maddesidir.

Kauçuk modifiyeli TurkRoad® kullanımından üretilen yol yüzeyleri çok daha dayanıklı,mükemmel deformasyon direncine, çok iyi elastik ve mükemmel yaşlanma özelliklerine sahiptirler. Bu yüksek bağlayıcı madde asfalt yüzeyleri son derece yüksek elastikiyet elde ederler, yaşlanma azaltılır ve bu tür kaplamaların kullanım süresi önemli ölçüde uzatılır.

Kauçuk modifiyeli TurkRoad® yüzey tabakalarının daha uzun kullanım süresi, sadece bakım maliyetlerinin azaltılması ve düşük hammadde ve enerji tüketimi anlamına gelmemektedir, ayrıca daha az inşa edilmesini etkilemektedir. Buda Yol yapım çalışmalarında kapanan trafik ve trafik kazalarında azaltılmasına etkendir.

Ayrıca bu malzeme, atık lastik geri dönüşüm yoluyla küresel çevre güvenliğine, önemli bir katkı yapar.

  • Spesiyal Kauçuk Modifiye Bitüm Asfalt Katkı Malzemesi